Експерт: угода про асоціацію з ЄС не матиме прямого впливу на долю Тимошенко

Акценти
27 Листопада 2012, 07:59

"Ця угода, якщо вона навіть частково набуде чинності, вона уже буде слугувати певним запобіжником для можливого негативного розвитку подій", – розповів експерт.

За його словами, угода може слугувати запобіжником для подальшої ізоляції України. Проте він наголосив, що "він не має прямого впливу на долю Юлії Тимошенко", а лише опосередкований.

Відповідаючи на питання, чи можуть політичні європейські лідери закрити очі на справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, і підписати Угоду, він сказав, що прямого правового зв'язку між звільненням і підписанням угоди немає.

Як повідомлялось, чотири країни-члени ЄС заявляють, що готові підписати угоду про асоціацію з Україною під час саміту Східного партнерства восени 2013 року у Вільнюсі.

Нагадаємо, нещодавно посол ЄС в Україні Ян Томбінскі наголосив, що підписання Угоди про Асоціацію було «призупинене через питання, пов‘язані з вибірковим правосуддям, зокрема зі справами Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, з незавершенням судової реформи та з нашими сумнівами щодо минулих виборів.

Читайте також: Андреас Ґросс: «Парламентські вибори засвідчили тенденцію до нарощення авторитаризму в Україні»

90