Експерт: Шевченко не додасть голосів партії Королевської

30 Липня 2012, 18:15

«Російські політтехнологи почали висувати Королевську як альтернативу Тимошенко. Тобто Тимошенко «закрили» і Партія регіонів тут же почала висувати нову «дівчину». Але Тимошенко жива і вона займає це місце», – заявив Небоженко. «Тут ні Вітренко не могла зайняти її місце, ні Богословска», – зауважив експерт.

«Це місце зайняте, це неправильно. Це раз», – підкреслив Небоженко.

«Друге. Місце спортсмена в політиці теж вже зайняте – Кличком», – зазначив експерт.

«Не забувайте, які долі у відомих футболістів. Завтра до Шевченка прийдуть, запропонують йому велику суму, і він, не очікуючи на завершення, а може одразу після завершення виборчої кампанії, поїде грати у далекі країни – на Схід», – не виключає Небоженко.

«І третє. Янукович і Азаров пишаються, що вони консерватори, стабілізатори, що країні потрібна стабільність. І раптом з’являється проект «Україна – Вперед!». Виходить: його країна спить, а її країна кудись рухається. І тут немає місця Азарову і Януковичу. Тому проект «Україна – Вперед!» – непродуманий», – вважає експерт.

«Я не думаю, що Шевченко принесе якісь голоси. Думаю, він спокійно поїде грати в футбол», – підсумував Небоженко.

Нагадаємо, 27 липня футболіст Андрій Шевченко заявив, що має намір піти зі спорту у велику політику.

А вже 28 липня Шевченко оголосив про приєднання до партії «Україна – Вперед!», лідером якої є колишній депутат від БЮТ-Б Наталія Королевська.