«Треба усвідомлювати обмеженість інструментів реагування опозиції, зокрема, на цю ситуацію. Для чого їм потрібна позачергова сесія? Очевидно, не для того, щоб ухвалити якісь рішення. Рішення вони ніяке не можуть ухвалити», – каже експерт.
«Їм потрібно політично відреагувати, а також створити інформаційний привід. Тобто, треба продовжити цю інформаційну хвилю, яку розпочала Тимошенко. Вони (влада – Ред.) створили конфліктну ситуацію, опозиція її має продовжити», – зазначив Фесенко.
«Проведення сесії для опозиції – це один з небагатьох інструментів, яким вони можуть відреагувати на нинішню ситуацію. Головне, щоб це обговорювалося у Верховній Раді, навіть якщо не буде якихось політичних рішень», – підсумував він.
Нагадаємо, позачергову сесію Верховної Ради опозиція вимагає провести 29 січня. На ній опозиція вимагатиме створення тимчасової слідчої комісії щодо арешту Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, відповідальності голів СБУ й МВС та відставки генпрокурора.
Депутати-опозиціонери оголосили про намір скликати позачергову сесію після інформації про значне погіршення стану здоров’я екс-прем’єра, силового виведення трьох депутаток від «Батьківщини» за рішенням суду із харківської лікарні, а також звинувачення Тимошенко в організації вбивства депутат Євгена Щербаня у 1996 році.