Експерт: активність політиків у соцмережах не впливає на їхній особистий рейтинг

16 Листопада 2012, 16:55

«От я зараз читаю деякі коментарі, наприклад: «Майбутній переможець президентських виборів обов’язково має бути особисто присутнім у мережі». Я не поділяю цю думку», – заявив політолог.

Він не вважає, що політики, які працюють у мережах, посилюють цим свої політичні рейтинги. Скоріше, це служить для них просто додатковим каналом комунікації.

«Ну от простий приклад з людей влади. Один із дуже відомих комунікаторів в мережах, активний блогер – Михайло Бродський. Але чи якось воно спрацювало на його особистий рейтинг? Я б не сказав», – зауважив експерт.

Він також згадав прем’єр-міністра Азарова, який також намагається знайти якісь нові форми комунікації, в чому йому активно допомагають його піарники.

«Інша річ, що особистий стиль Азарова – достатньо консервативний. Соціальні мережі – це не зовсім його. І я так підозрюю, що і часу в нього на самостійну роботу в соцмережах немає», – припускає Фесенко.

І водночас наводить приклад опозиційного політика, який особисто досить активний в мережі.

«От Гриценко піднявся на цьому. Взагалі його блоги, особиста позиція, яку він висловлює, зокрема, і через соціальні мережі, безумовно працює на його авторитет. Але подивимося, чи буде відображено це на його рейтингу», – сказав він.  

«На рейтинги впливають вчинки», – вважає політолог.

І наголошує, що головне для політика – привабливий політичний образ, який можна доносити різними засобами: і через інтернет, і через телебачення, і у живому спілкуванні з виборцями.

Читайте також: Завдяки інтернету теж стають депутатами