Ексголові ДПС повідомили про підозру

20 Жовтня 2020, 19:25

Ексголові Державної податкової служби повідомили про підозру. Про це йдеться на сайті Офісу генпрокурора у вівторок, 20 жовтня.

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець скасував податкове повідомлення-рішення на суму 2 млрд 246 млн грн. Цим документом Офісом великих платників податків ДПС було донараховано рентну плату за користування надрами одному з найбільших металургійних комбінатів країни. Таким чином, бюджет недоотримав несплачені податки.

 

Відтак, колишнього посадовця підозрюють у зловживанні владою та службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для юридичної особи використанні влади та службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 364 КК України).

 

Зауважимо: імені посадовця в ОГП не називають, але 15 жовтня журналіст Юрій Бутусов повідомив, що Служба безпеки готується вручити підозру Сергію Верланову, який раніше очолював ДПС. Інформацію про підготовку підозри згодом Верланов підтвердив.

 

Повідомлялося, що підозра стосуватиметься порушень під час часткового скасування донарахувань по податковій перевірці компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг».