Екс-заступниця начальника Львівської митниці отримала за хабарництво 5 років умовно

25 Червня 2012, 20:06

"Вироком Шевченківського районного суду Львова 20 червня колишній заступник начальника Львівської митниці Кутикіна К.М. засуджена за ч. 2 ст. 368 КК України (отримання хабара у великому розмірі) до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на 3 роки. Одночасно на підставі ст. 75 КК України вона звільнена від відбування основного покарання із установленням випробного терміну на 3 роки", – сказано в повідомленні.

Крім цього, за ч. 3 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем працівником правоохоронного органу) Кримінального кодексу суд Кутикіну виправдав.

Запобіжний захід у вигляді утримання під вартою змінений на підписку про невиїзд.

Прокуратура у свою чергу вважає, що покарання не відповідає ступеню вчиненого злочину. Відомство має намір оскаржити цей вирок.

Нагадаємо, у липні 2011 прокуратура Львівської області завершила розслідування й передала в суд кримінальну справу, порушену проти екс-заступника начальника Львівської митниці, підозрюваної в отриманні хабара в розмірі 7 тис. доларів.

Кримінальну справу було порушено за ч. 3 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем працівником правоохоронного органа) і ч. 2 ст. 368 (одержання хабара в значному розмірі) Кримінального кодексу.

Під час проведення обшуку в службовому кабінеті чиновниці правоохоронці виявили ще понад 25 тис. доларів, які екс-заступниця начальника Львівської митниці одержала від своїх підлеглих – начальників підрозділів митниці.

За місцем тимчасового проживання затриманої оперативники виявили понад 96 тис. доларів і так звану "чорну бухгалтерію".

Цього року правоохоронні органи стосовно посадових осіб митниць порушили 22 кримінальні справи, засуджено п'ять співробітників.