Екс-замміністри з уряду Азарова дали свідчення проти Януковича і його оточення

20 Лютого 2017, 17:27
Колишній заступник міністра економіки Олександр Сухомлин та екс-заступник міністерства доходів та зборів Андрій Головач дали свідчення проти екс-президента Віктора Януковича та інших представників тодішньої влади. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос у понеділок, 20 лютого.

Він зазначив, що оприлюднює цю інформацію представникам бюджетного комітету за ініціативою голиви фракції БПП та її членів, а також Генпрокурарути. 

"Головною військовою прокуратурою закінчено розслідування, скеровано до суду отримані вироки українського суду, за якими, члени злочинної організації Януковича, зокрема, колишній перший заступник міністерства доходів та зборів генерал Головач, а також заступник міністра економіки в уряді Азарова Сухомлин, як члени злочинної організації Януковича, повністю визнали свою вину, дали викривальні покази як по горизонталі, так і по вертикалі з наданням безпосередніх прямих свідчень на керівництво злочинної організації", – наголосив Матіос.

За його словами, відповідно до вироку суду, представники злочинної влади екс-президента України сплатили до державного бюджету 152 мільйона гривень.