З його слів, 11 військовослужбовців та 11 цивільних, яких в ніч 17 квітня доставили у військовий табір біля міста Каті на півночі від столиці, відпущені на свободу.
Серед затриманих був колишній прем’єр Малі Модібо Сідібе, екс-міністр оборони Садіо Гассама, міністр безпеки та цивільної оборони Садіо Гассами, керівник Головного військового штабу генерал Хаміду Сіссоко та інші високопосадові. Їх звинуватили у причетності до недавно знайдених схованок зі зброєю в столиці країни.
В ООН раніше висловили занепокоєння з приводу арештів осіб, причетних до скинутого президента Амаду Тумані Туре.
У заяві генерального секретаря ООН Пан Гі Муна міститься заклик до хунти – утриматися від «будь-яких дій, що можуть стати на заваді встановленню конституційного ладу» в країні.
Натомість, як повідомило Франс Прес, екс-президент Малі Амаду Тумані Туре ввечері 19 квітня залишив країну та перетнув кордон Синегалу. За інформацією дипломатичних джерел інформагенції, президент разом з родиною, в тому числі дітьми та внуками, відправились у Дакар.
Як повідомлялось, лідери військового перевороту в Малі погодилися піти у відставку і повернути владу цивільним.6 квітня голова Національного зібрання Малі Діонкунда Гаоре був назначений тимчасовим виконувачем обов’язків президента. Головним його завданням є підготувати країну до виборів. Керівником уряду назначений представник компанії «Майкрософт» на африканському континенті Модібо Діара, який має вести переговори з туарегами та ісламськими екстремістами.
Нагадаємо, 22 березня група військових оголосила по телебаченню про державний переворот в країні. За словами військових, виступити проти президента їх змусила його некомпетентність у боротьбі з повстанням туарегів на півночі країни.
США, Африканський союз і Європейський союз засудили повалення президента Малі Амаду Тумані Туре і вимагали відновлення конституційного порядку в країні.