Екс-очільнику апарату київського суду повідомили про підозру по справі Майдану

25 Липня 2019, 12:50

Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури повідомило про підозру колишньому керівнику апарату суду та його заступнику одного із районних судів м. Києва по справі Майдану. Про це у четвер, 25 липня, повідомляє прес-служба управління.

 

Як зазначається, екс-керівника апарату суду та його заступника підозрюють у незаконному втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду (внесення неправдивих відомостей до цієї системи) при розподілі справ між суддями, які потім арештовували учасників протесу на Майдані у січні-лютому 2014 року.

 

"Досудове розслідування триває. Збираються та перевіряються на предмет достатності для притягнення до кримінальної відповідальності докази стосовно співучасників цих та інших злочинів, вчинених під час акцій протесту у 2013-2014 роках", – додали у прес-службі.

 

Як повідомлялося, управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України (ГПУ) 15 липня завершено слідство у черговому кримінальному провадженні за фактами вчинення злочинів під час Революції Гідності.