Екс-начальника поліції Вінниччини звільнили з-під варти

20 Березня 2016, 22:02

Підозрюваного у держзраді підполковника Антона Шевцова звільнили з-під варти – час для обрання запобіжного заходу сплив.

 «У зв’язку із спливом строку розгляду клопотання слідчого СБУ про застосування запобіжного заходу – залишити його без розгляду», – ухвалив слідчий суддя Юрій Ковбаса.

Під час розгляду справи суддя взяв до уваги і клопотання державного адвоката Дениса Безрученка, який наполягав, що законодавчо встановлений термін для обрання запобіжного заходу – 72 години з моменту затримання підзахисного – сплив. «В такому випадку його необхідно звільнити з-під варти», – констатував Безрученко.

Шевцов, якому ще декілька хвилин тому надавали медичну допомогу лікарі «швидкої», швидко покинув залу суду, сівши у чорний джип, що чекав його на вулиці.

Нагадаємо, Шевцова чотири рази оглядали лікарі, яких викликали до зали суду. Крім того, він відмовився від послуг чотирьох адвокатів.

Як відомо, Антона Шевцова, звільненого з посади начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області 14 березня, було затримано 17 березня о 18.40 на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області.

Оперативники вилучили у нього 10 тис. доларів, паспорт громадянина України і білет на літак з Мінська до Москви.

Проти Шевцова розслідують провадження за підозрою в державній зраді.