Екс-начальник міліції Одеси, якого впіймали на хабарі у $15 тис., вийшов з-під варти

31 Серпня 2016, 19:44

Обвинувачуваний у хабарництві колишній начальник міського управління Міністерства внутрішніх справ в Одесі Олег Макуха вийшов з-під варти через закінчення строку арешту. Про це "Українським новинам" повідомив заступник військового прокурора Південного регіону Євгеній Нетужилов.

Він зазначив, що Макуху було затримано правоохоронцями 29 серпня 2015 року при отриманні хабара в розмірі 15 тис. доларів.

При цьому судовий розгляд справи стосовно екс-міліціонера в липні поточного року почався спочатку, тому що в головуючого судді закінчився термін повноважень.

Новому судді захист Макухи заявив відвід, що буде розглянуто тільки 5 вересня.

При цьому термін утримання під вартою підсудного минув 30 серпня, і прокуратура не мала процесуальних можливостей заявити клопотання про його продовження.

Таким чином, у ніч на 31 серпня Макуха вийшов з-під варти.

"Наразі у нього (Макухи) немає жодного запобіжного заходу… Я володію оперативною інформацією, що він виїхав у бік Києва в ніч на 31 серпня", – повідомив заступник військового прокурора.

Він сподівається, що підсудний не буде ховатися і з'явиться на судове засідання 5 вересня.

З його слів, підсудному загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

Як відомо, у серпні 2015 року Суворівський районний суд Херсона заарештував начальника міського управління міліції Одеси Макуху з альтернативою звільнення під заставу в розмірі 5 млн гривень.