Екс-міністр Шевченко перед звільненням видав олігарху 50 тис. га з родовищами бурштину – нардеп

4 Серпня 2015, 11:33

Перед звільненням екс-міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко видав олігарху Олександру Онищенку 50 тис. га землі, де залягає бурштин. Про це у Facebook  повідомила народний депутат Ірина Суслова.

«18 червня міністр Шевченко заявив, що очолюване ним відомство займається розробкою пропозицій до законопроекту, який дозволить місцевому населенню легально добувати бурштин і здавати його державі. А уже 26 червня Комісія з питань погодження надання надр дає добро на виділення фірмі «Надра-Спецленд Ресурси» землі у користування з метою розробки ділянок бурштину. Розмір території, що виділяється у Рівненській області – 50 тис. га. Експерти пов’язують зазначену компанію із нардепом, що входить до групи «парламентських тушок» «Воля народу» Олександром Онищенком»,  – заявила Суслова.

За її словами, уся ця не хитра операція реалізовувалася під час скандалу.

«У результаті Шевченко через польоти літаком за кошти нардепа-олігарха Онищенка був із ганьбою звільнений парламентом. Але, схоже, завдання «патрона» виконати встиг. Стає зрозумілим, чому ‪Шевченко до останнього так тримався за своє крісло», – підкреслила нардеп.

 

Перед своїм звільненням міністр екології та природніх ресурсів Ігор Шевченко встиг посприяти видачі своєму політичному «…

Posted by Ирина Суслова on 31 июля 2015 г.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за звільнення Ігоря Шевченка з посади міністра екології та природних ресурсів. За відповідне рішення проголосували 235 народних депутатів.

Раніше нардеп Олег Ляшко звинуватив Шевченка у тому, що під час пожежі нафтобази у Василькові урядовець відпочивав у Ніцці, звідки повернувся приватним літаком депутата, екс-регіонала Олександра Онищенка. Згодом уряд ухвалив рішення провести перевірку фактів щодо наявності корупції у діях міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка.