Екс-міністр охорони здоров’я: У Тимошенко серйозне спинальне захворювання

16 Грудня 2011, 22:46

«Я спинальну патологію знаю, я дивився документи і об’єктивні дані. В тому числі МРТ. Там захворювання серйозне, воно потребує лікування», – розповів лікар.

«Одразу це повинно бути медикаментозне лікування серйозне, і в спеціалізованому закладі, не виключена можливість, що може знадобитися і хірургія», – уточнив Поліщук.

«Юлію Тимошенко дивилися три професора нейрохірурга з Інституту нейрохірургії. Дивились її, і дивилися документи. Вони написали діагноз і лікування», – заявив екс-міністр.

«Коли йде питання лікування, то при лікуванні, згідно етичного кодексу, треба вибрати найкращий варіант лікування, а не будь де, в тому числі на параші, лікувати», – підсумував він.

Нагадаємо, Тимошенко перебуває в медичній частині Лук'янівського СІЗО. 13 грудня і 14 грудня вона не з'явилася в суд через сильні болі в області попереку.

Однак, прес-служба Міністерства охорони здоров'я повідомляла, що Тимошенко відмовилася від медичного обстеження. При цьому зазначила, що вона може брати участь у судових засіданнях.