Екс-канцлер Німеччини Шредер став головою ради директорів “Роснефти”

29 Вересня 2017, 16:17

Рада директорів російської компанії "Роснефть" обрала головою екс-канцлера Німеччини, голову комітету акціонерів Nord Stream AG Ґерхарда Шредера. Про це повідомив сам Шредер на прес-конференції за підсумками позачергових зборів акціонерів.

У п'ятницю в Санкт-Петербурзі відбулися збори акціонерів "Роснефти", на якому був обраний новий склад ради директорів. Він був збільшений з 9 до 11 осіб, до ради крім банків, що діяли членів увійшли Шредер і міністр енергетики РФ Алєксандр Новак.

До Шредера раду директорів "Роснефти" очолював помічник президента РФ Андрєй Бєлоусов.

Шредер, який обіймав посаду канцлера Німеччини в 1998-2005 роках, зараз займає посаду голови комітету акціонерів компанії Nord Stream AG, створеної для експлуатації газопроводу "Північний потік". Екс-канцлер досі є членом Соціал-демократичної партії Німеччини.

Раніше канцлерка Німеччини Ангела Меркель розкритикувала свого попередника Ґерхарда Шредера через його висування на посаду незалежного директора російської підсанкційної компанії "Роснефть". Також генсек баварської партії ХСС Андреас Шоєр назвав екс-канцлера Герхарда Шредера російським найманцем.