Екс-голова СБУ Севастополя відповідатиме за створення “спецслужб” в “ДНР” та “ЛНР”

4 Березня 2015, 10:26

Спецслужби Росії використовують "перемир'я" на Донбасі для проведення реорганізації "спецслужб" "ДНР" і "ЛНР". Про це на сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний опір" (ІО) Дмитро Тимчук.

З посиланням на доповіді координуючої групи ФСБ РФ на Донбасі, наразі формування "міністерств державної безпеки" "ДНР" і "ЛНР" закінчено на 25%. Зазначено неефективність організаційної роботи місцевих "фахівців". Подальше формування цих структур здійснюватиметься під повним контролем представників російських спецслужб.

Куратором подальшого формування "органів держбезпеки" терористичних організацій на Донбасі від ФСБ РФ призначений колишній начальник Управління Служби безпеки України в Севастополі Петро Анатолійович Зима.

Колишній начальник УСБУ в Севастополі Зима 2 березня 2014 був призначений колабораціоністським режимом АРК "главою СБУ Криму". 3 березня в.о. президента України Турчинов своїм Указом №230 / 2014 звільнив Зиму від займаної посади. СБУ має докази, що незаконно призначений у березні 2014 р "начальник ГУ СБУ Криму" Петро Зима був причетний до масових вбивств мирних громадян в Києві в лютому 2014. Також зрадник Зима активно співпрацював з ФСБ РФ при анексії Криму, нагадує Тимчук. 

Як повідомлялося, за словами нинішнього голови луганської ОДА Геннадія Москаля, найрезонансніші кримінальні провадження викрали з Києва та передали російським спецслужбам.