Екс-депутата Одеської облради вбив колишній військовий – ЗМІ

29 Березня 2016, 19:59

Поліція Одещини встановила особу чоловіка, який 17 березня розстріляв екс-депутата облради і підприємця Миколу Атаманюка.

Як повідомили журналістам джерела в правоохоронних органах, вбивця діяв на замовлення бізнесменів, у яких з Атаманюком «були давні боргові відносини».

Вбивця – колишній військовий, але не учасник антитерористичної операції. Його «вирахували» завдяки записам із камер відеоспостереження та інформації, отриманої оперативним шляхом. Зараз ведеться розшук вбивці, його спільника і замовників.

Читайте також: Поліція повідомила подробиці вбивства екс-депутата облради під Одесою

Атаманюка застрелили з мисливського карабіна «Вулкан» калібру 7,62 – цивільної версії автомата АКМС, яку випускають в Харкові. Вбивця зняв будиночок в рекреаційному центрі «Пристань» за три дні до злочину. Стріляв він із вікна. Випустивши сім куль по Атаманюку, який якраз виходив зі свого будинку, розташованого на тій же території, але на іншому березі озерця, злочинець кинув під ворота депутатського будинку гранату Ф-1 (чим дезорієнтував охорону), після чого зник на машині спільника. Автомобіль «Фольксваген пасат», на якому приїхав вбивця, так і залишився стояти на території готелю. На місці події знайшли ще одну гранату з чекою, яку знешкодили вибухотехніки.

Колишній депутат отримав вогнепальні поранення правого передпліччя, грудної клітки і поперекового відділу. Одне з них виявилося смертельним.