Екс-чиновнику Запорізької міськради оголосили підозру в розтраті понад 2 млн грн

29 Серпня 2016, 23:32

Колишньому керівникові Управління капітального будівництва міської ради Запоріжжя оголосили підозру в завданні збитків на понад 2 млн грн під час підписання додаткових договорів з компанією-підрядником з реконструкції місцевого Палацу спорту "Юність". Про це повідомив під час прес-конференції прокурор Запорізької міської прокуратури № 2 Роман Мазурик.

"В результаті перевірки встановлено, що в період 2012-2013 років начальник управління капбудівництва незаконно підписав додаткову угоду до укладених за підсумками тендеру договорів на реконструкцію Палацу спорту "Юність", в результаті чого вартість обладнання для проведення реконструкції збільшилася на 2 млн 155 тис. грн. Ці кошти було перераховано фірмі-підряднику", – розповів Мазурик.

За його словами, порушення виявили під час перевірки законності проведення тендерів УКБ запорізької мерії та виконання укладених в результаті їх проведення договорів.

Також він повідомив, що 26 серпня екс-керівнику УКБ Запорізького міськвиконкому висунули підозру у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

На період проведення досудового слідства суд найближчим часом визначить запобіжний захід підозрюваному.

На даний момент слідство встановлює коло посадових осіб, причетних до даного злочину.

Нагадаємо, суд заарештував із можливістю внесення застави 13 млн 780 тис. грн колишнього заступника голови Дніпропетровської обласної ради, який підозрюється в завданні збитків державі на суму 15 млн грн.

Крім того, в розшук оголосили колишнього першого заступника голови Дніпропетровської міської ради, підозрюваного у зловживанні владою.