Екс-агент ЦРУ вирішив піти на вибори президента США як альтернатива Трампу

9 Серпня 2016, 09:41

Колишній співробітник ЦРУ Еван МакМуллін вирішив висунути свою кандидатуру на пост президента США на противагу кандидату від Республіканської партії Дональду Трампу. Він також критикує політику Гілларі Клінтон.

Як йдеться в його заяві, витяги з якого публікує телеканал ABC, він вже заручився підтримкою декількох противників Трампа серед республіканців.

Зокрема, МакМулліна підтримують прихильники групи Better for America (Краще для Америки), яка хоче провести незалежну президентську кампанію навіть не зважаючи на те, що до виборів залишилось менше ніж три місяці.

Після служби в ЦРУ МакМуллін в 2011-2013 роках працював в банку, після чого перейшов на роботу в апарат палати представників конгресу США.

Вибори президента США відбудуться 8 листопада. Кандидату від республіканців Дональду Трампу буде протистояти кандидат від демократів Хілларі Клінтон.

Нагадаємо, радник кандидата у президентти США Дональда Трампа у справах закордонної політики Картер Пейдж має ділові зв’язки з Росією.

Він також на початку липня відвідав Росію, а після його повернення команда кандидата запропонувала зміни до програми Республіканської партії США, які передбачають виключення пункту про допомогу Україні зброєю.