Джонсон пообіцяв вивести Британію з ЄС 31 жовтня у разі перемоги на виборах

12 Червня 2019, 14:43

Колишній британський міністр закордонних справ і кандидат на посаду прем'єр-міністра Борис Джонсон пообіцяв вивести Велику Британію з Європейського Союзу 31 жовтня у разі перемоги на виборах. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

"Після трьох років і двох пропущених термінів, ми повинні вийти з ЄС 31 жовтня", – зауважив він.

 

На думку Джонсона, чим більше затримок Brexit, тим більше правляча Консервативна партія ризикує відкрити двері уряду, очолюваному лідером опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбіном.

 

"Затримка означає поразку", – підкреслив він.

 

Наголошується, що Сполучене Королівство може наблизитися конституційної кризи через Brexit, оскільки багато хто з кандидатів, можуть підготуватися до Brexit без угоди, але парламент заявив, що спробує перешкодити такому сценарію.

 

Так, 7 червня Тереза Мей офіційно покинула посаду голови Консервативної партії. Вона продовжуватиме виконувати обов’язки глави уряду, доки партія не обере нового прем’єра.

 

Згодом ЗМІ назвали головних претендентів на посаду прем'єр-міністра. Серед них: екс-глава МЗС Борис Джонсон, колишній міністр з питань Brexit Домінік Рааб, міністр навколишнього середовища Майкл Гоув, глава МЗС Джеремі Хант і глава МВС Саджид Джавід.