Джерело: За підримку Януковича на виборах, Путін хоче входження України до Митного союзу до 2015 року

16 Листопада 2013, 11:00

За інформацією джерел ZN.UA з Москви, все, що Янукович хотів для країни і для себе особисто, в тому числі і заходження Сім'ї до деяких суперприбуткових, але недоступніих їй сьогодні, схем; непідтримку Москвою альтернативного кандидата на президентських виборах і активну підтримку в отриманні міжнародної легітимації після перемоги (за будь-яку ціну) в 2015 року, Путін йому пообіцяв.

Але все це Янукович розраховував отримати за відмову від підписання Угоди про асоціацію , за "паузу" у відносинах з ЄС.

Однак Путін, стверджують джерела, поставив жорстку умову: тільки «повне зупинення», тільки Митний союз – до того ж, не на словах і в обіцянках, а за повною процедурою входження, до того ж, до виборів 2015.

Київські ж високопоставлені конфіденти свідчать: васальний договір з Москвою Янукович підписувати категорично не бажає, і Митний союз як варіант поки ним не розглядається.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович 9 листопада здійснив робочий візит до Російської Федерації, де зустрівся з президентом РФ Владіміром Путіним.

Згодом прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков підтвердив цю зустріч. Він заявив, що під час зустрічі обговорювалися торгово-економічні відносини між Росією і Україною.

Як відомо, попередня зустріч Януковича з Путіним відбулася 27 жовтня. Про деталі переговорів після цих візитів не повідомлялося.

Тим часом на російському ТБ повідомили, що Янукович не з'являвся в Москві і не проводив зустріч з Путіним.

11 листопада народний депутат віл ПР Олена Бондаренко пояснила, що таємність візиту Янукоича до Путіна зумовлена необхідністю «щоб за ними не шпигували».

Позначки: