Джерело: Олігархи передають свої телеканали під контроль Януковича та його старшого сина

28 Грудня 2013, 10:17

Президент Віктор Янукович звинуватив у зраді власників центральних телеканалів , оскільки підконтрольні їм ЗМІ об'єктивно висвітлювали події Євромайдану. Однак Майдан, не довший очевидних , відчутних результатів , змусив олігархів втягнути кігті – їх вольниця закінчилася. Вони передають власні телеканали під контроль команді Януковича і його старшого сина.

За даними джерел видання нагорі піраміди – Олександр Гурбич, перевірений з часів донецького губернаторства кадр , що замикається безпосередньо на Олександра Януковича. Під ним – Юрій Чмирь , новопризначений заступник глави АП, покликаний курувати вироблення і розгін сигналу в ЗМІ. Йому на допомогу – Михайло Погребинський, Ганна Герман та Роман Костриця.

"Паралельно відновлюється і російська гілка на дереві виборчої кампанії: у грі – Владислав Сурков і, зрозуміло, автор плаката про три сорти України – Володимир Грановський, розім'яти інтелектуальні м'язи в спільній роботі з Глаз'євим. Ще трохи організаційних зусиль , необхідних для налагодження ланцюга проходження сигналу – і медійний асфальтоукладальник рушить з місця. Тисячі газет , радіостанцій , сайтів , каналів покриють корою інформаційний простір", – пише Мостова.

"Зрозуміло, найбільш вільним залишиться Інтернет, з якого , за даними соціологів, інформацію отримують 35 % громадян країни. Але при цьому не будемо забувати про те, що 93 % все ще продовжують її отримувати з телевізора. А крім того, влада перейшла грань: на потік поставлені такі методи, як злом електронних поштових скриньок; несанкціоноване судом аудіо-та відеостеження; фейкові повідомлення; атаки на сайти тощо", – йдеться у статті.

Як повідомлялось. нещодавно директор «Національних інформаційних систем» (НІС) Назім Бедіров, виконавчий директор Лаврентій Малазонія та  Ігор Шувалов, яких пов'язують з Сергієм Льовочкіним, вирішили припинити співпрацю з телеканалом «Інтер».

ЗА інформацією джерел, "фактично тепер новинами на каналі «Інтер» буде займатися команда Фірташа".

Команда журналістів, що звільнилася з «Інтеру» планує найближчим часом запустити новинний канал.