Джерело: на закритому з’їзді Об’єднаної опозиції можливий “бунт” проти Яценюка

13 Жовтня 2012, 19:37

"Чимало людей невдоволені тим, що рішення про зняття кандидатів-мажоритарників на користь партії Віталія Кличка УДАР приймається ще до з'ізду вузьким колом осіб – Арсенієм Яценюком, Миколою Мартиненком та Сергієм Пашинським", – сказало джерело.

За його словами, з критичними виступами готові вийти делегації Рівненської, Волинської та кількох центральних областей. Також різкий виступ нібито готує віце-спікер Микола Томенко.

За словами джерела, обурення делегатів викликає те, що навіть станом на вечір суботи до них не доведено порядок денний з'їзду, а сам з'їзд скликається з порушеннями статуту.

За даними Тиждень.ua, фактичний керівник БЮТ-Б Олександр Турчинов при цьому буде на з'їзді відсутній.

Зв'язатися для підтвердження цієї інформації з представниками штабу об'єднаної опозиції Сергієм Пашинським, Миколою Мартиненком, Романом Забзалюком та Ярославом Федорчуком поки не вдалося.

Джерела Тиждень.ua також підтвердили, що з'їзд об'єднаної опозиції відбуватиметься у закритому режимі в понеділок, 15 жовтня, о 10 ранку.

Тим часом у неділю, 14 жовтня, заплановано так само закритий з'їзд партіі УДАР. За даними Тиждень.ua, кілька десятків кандидатів від цієі партіі в мажоритарних округах уже написали заяви про зняття з виборів на користь кандидатів від об'єднаної опозиції, але на з'їзді задовольнять лише частину з них.

Як повідомлялося, народний депутат від БЮТ Андрій Шевченко раніше написав на своїй сторінці в Twitter, що об'єднана опозиція 14 жовтня проведе з'їзд, на якому можливе зняття з передвиборних перегонів ряду кандидатів в народні депутати за списком і мажоритарників. Депутат зазначив, що згідно із законом до 16 жовтня можна знімати кандидатів.

104