Джерело: Янукович готує відставку трьох міністрів

16 Грудня 2013, 09:51

За інформацією джерел "КоммерсантЪ-Украина" , найближчим часом буде оголошено про інших відставки високопоставлених чиновників. Співрозмовники "Комерсант " стверджують , що президент звільнить міністра економічного розвитку і торгівлі Ігоря Прасолова, міністра закордонних справ Леоніда Кожару і міністра промислової політики Михайла Короленка – за те , що вони вчасно не поінформували уряд про загрози , які несе підписання угоди про асоціацію для економіки України .

У Партії регіонів цю інформацію опосередковано підтверджують.

"Думаю, понести покарання повинні ті, хто має відношення до економічного блоку. Потрібно подивитися і на нинішніх міністрів, і тих, хто обіймав ці посади раніше. Наприклад, Ігор Прасолов, Валерій Хорошковський (колишній перший віце-прем'єр – Ред.) і Петро Порошенко (колишній міністр економічного розвитку і торгівлі – Ред.), – зауважив народний депутат Володимир Олійник (Партія регіонів).

Як повідомлялось, 13 грудня під час загальнонаціонального круглого столу круглого столу Віктор Янукович заявив, що Угода про асоціацію з Євросоюзом підготовлена з порушенням національних інтересів, тому відповідальні за її розробку будуть усунені від роботи або зовсім звільнені.