Джамала відмовилася брати участь у переголосуванні фіналу «Євробачення-2011»

1 Березня 2011, 17:57

 «Я абсолютно не шкодую, що брала участь у національному відбірному турі на «Євробачення – 2011». Результати голосування всім чудово відомі. Я щаслива, що за мене проголосували втричі більше людей, ніж за артиста, якому присудили перше місце. Я нескінченно вдячна всім, хто повірив у мене і підтримав. Для мене Ваша довіра – це найголовніше. Я не хочу мати нічого спільного з маніпуляціями, корупцією і амбіціями окремих осіб, хоч би чиїми інтересами вони прикривалися», – заявляє співачка.

Вона висловила сумнів у об’єктивності другого голосування.

«Я прийняла непросте для себе рішення – не брати участь ні в яких показових розбираннях і недоголосуваннях, єдина мета яких, заробити ще трохи грошей на ажіотажі навколо «Євробачення», – стверджує Джамала.

Нагадаємо, 3 березня на Першому національному телеканалі відбудеться переголосування за фіналістів національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2011».

Раніше заступник глави адміністрації президента Ганна Герман заявила, що  ініціюватиме створення комісії для перевірки відбору кандидатури від України на Євро бачення, у неї склалося враження, «що щось відбувалося в кулуарах і поза конкурсом, чого ми не розуміли і не знали».

Як відомо, у фіналі конкурсу з відбору учасника від України на пісенний конкурс «Євробачення» найбільшу кількість балів одержала Міка Ньютон. На другому місці опинилася Злата Огневич, на третьому – Джамала.