Дизельні генератори на 100 кВт від компанії PowerSol

7 Червня 2023, 18:37

Застосування автономних джерел живлення для українських споживачів є як ніколи актуальним та важливим інструментом. Якщо говорити про промисловість, то ідеальним варіантом є дизельний генератор на 100 кВт, якого достатньо для живлення невеликого заводу, виробничого об’єкта, торгового центру, магазину та інших об’єктів.

Особливість такої техніки полягає в тому, що двигун працює на малих оборотах. Завдяки цьому термін експлуатації значно збільшений, тим більше є запас потужності. Крім того, дизель генератори 100 кВт від https://www.powersol.com.ua/ доповнюються міцною металевою основою. Завдяки такій платформі виключено поломки механічного характеру. Також стійка конструкція витримує при впливі ударних навантажень.

Види генераторів

Буває три види моделей:

  • відкриті;
  • закриті;
  • контейнерні.

Відкриті відрізняються наявністю шуму, тому їх не можна встановлювати біля об’єктів, де працюють люди. Контейнерний генератор коштуватиме трохи дорожче, але він не сильно шумить, а всі внутрішні компоненти додатково захищені від зовнішнього впливу.

Для зручності транспортування генератори можна встановити на шасі у вигляді причепа. Тим більше компанія PowerSol пропонує велику кількість додаткового обладнання, агрегатів та аксесуарів. Співробітники компанії готові запропонувати консультації та рішення під конкретні запити покупців.

Ступінь автоматизації

Цей параметр вибирається індивідуально і є чотири варіанти виконання:

  1. Перший ступінь. Управління автоматизовано згідно зі спрощеним стандартом, крім того є прилади для вимірювання ключових показників. Наявність будь-яких збоїв призводить до вимкнення пристрою;
  2. Другий ступінь. Здійснюється контроль запуску, витрати палива та його підігріву. Аварійна зупинка відбувається за будь-яких збоїв;
  3. Третій ступінь. Генератор працює автономно завдяки повній автоматизації;
  4. Четвертий ступінь. Автоматичне керування дозволяє працювати без втручання людини до 250 годин.

Ціна формується на основі великої кількості факторів та їх потрібно врахувати. В асортименті компанії PowerSol є генератори будь-якого типу та під конкретний параметр потужності. При виборі можна враховувати цей параметр, характеристики автоматизації, виробника, тип запуску, номінальну потужність та багато іншого. Діє доставка по Україні після оформлення замовлення. На багато товарних позицій надається гарантія.

 

 

 

Автор:
Тиждень
Позначки: