«Кількість потерпілих дітей продовжує зростати, і сьогодні станом на 17.00 їх госпіталізовано вже 23 особи», – зазначив Ємець.
Тим часом головний санітарний лікар Сумської обласної санітарно-епідеміологічної станції В’ячеслав Псарьов повідомив, що на директора Сумської ЗОШ №6 накладено штраф, а матеріали спеціалістів СЕС передано до обласної прокуратури.
У свою чергу, прес-секретар прокуратури Сумської області Олексій Дерев’янко розповів, що кримінальну справу за фактом масового отруєння школярів поки що не порушено.
«Передані до прокуратури матеріали вивчаються, але остаточно рішення про порушення чи непорушення кримінальної справи буде прийняте після надходження результатів всіх аналізів та експертиз», – наголосив Дерев’янко.
Нагадаємо, 14 учнів школи № 6 у Сумах упродовж 20-21 квітня потрапили до міської дитячої лікарні. Головний санітарний лікар м. Суми Олександр Черняк заявив, що результати аналізів та експертиз слід очікувати у неділю, 24 квітня.
Як повідомлялося, 60 дітей віком до 3 років було доставлено 3-8 квітня в інфекційні відділення міських лікарень №1 і №21 у Донецьку з гострою кишковою інфекцією після вживання продукції дитячої молочної кухні лікарні №1.
Після масового отруєння дітей у Донецьку були звільнені чотири співробітники дитячої молочної кухні у Ворошиловському районі міста. А прокуратура Донецької області 21 квітня порушила кримінальні справи проти завідувача дитячої молочної кухні Донецької центральної міської клінічної лікарні №1 і головного санлікаря Ворошилівського району Донецька за підозрою у зловживанні владою та службовій недбалості, що спричинили масове отруєння дітей.