Директора Київського бронетанкового заводу упіймали на крадіжці

1 Грудня 2014, 18:21

Військова прокуратура направила до суду обвинувальний акт проти тимчасово виконуючого обов’язки директора Державного підприємства «Київський бронетанковий завод». Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури України.

«Вказана службова особа у червні цього року, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою із співучасниками та іншою групою невстановлених осіб, вчинила заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах на загальну суму 12 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, посадовець перерахував кошти на рахунок фіктивного підприємства, а потів зняв їх готівкою. Зазначені кошти призначалися для виготовлення бронетранспортерів.

Один із співучасників підозрюваного досі перебуває у розшуку. Слідство вживає заходів щодо відшкодування завданих державі збитків та встановлює усіх причетних до цього злочину осіб.

Нагадаємо, раніше прокуратура виявила факти нестачі комплектуючих до військової техніки на загальну суму 7 мільйонів гривень на ДП "Київський бронетанковий завод".