Директор Сімферопольського технікуму виписував собі премії, недоплачуючи викладачам та дітям-сиротам

22 Грудня 2010, 12:20

Зокрема, викладачам технікуму протягом 2010 року не виплачувалася 20% надбавка до заробітної плати, в результаті чого за 9 місяців сума заборгованості склала 65,1 тис грн.


При цьому, як відзначили ревізори, директору технікуму неодноразово виплачувалися премії без дозволу органу управління – Міністерства інфраструктури Україні, що призвело до нецільового використання 19,5 тис грн.


Як повідомили у відомстві, технікум недоплатив дітям-сиротам стипендій і матеріальної допомоги для придбання підручників на суму 44,2 тис грн


«Від непрофесійних дій бухгалтерів технікуму постраждали і студенти, яким не була проведена індексація стипендії відповідно до вимог законодавства України. Внаслідок цього студенти недоотримали понад 21 тис грн», – заявили в кримській КРУ.


Крім того, встановлено, що бухгалтери технікуму після проведення експертної оцінки землі не поставили її на баланс навчального закладу, чим занизили в бухгалтерському обліку вартість активів на суму 477,06 тис грн. Також не була проведена індексація житлового фонду технікуму, що також призвело до зниження активів на 465,3 тис грн.