Директор НВК “Іскра”: “Наша оборонна промисловість має бути не “закритим клубом», а активно співпрацювати зі світовими виробниками”

Економіка
2 Листопада 2021, 14:00

Директор КП "НВК "Іскра" Юрій Пащенко у розмові з Тижнем розповів, які галузі в українській економіці варто підтримувати, а від яких краще відмовлятися.

"Аналіз має бути чесним, фаховим, із залученням експертного середовища. Так само треба чітко оцінювати програми, які ми розробляємо для підприємств: чи справді вони потрібні, життєздатні, це взагалі програма розвитку чи просто освоєння коштів. Визначення таких «баластних» галузей має бути колегіальним і точно не повинно відбуватися в закритих кабінетах обмеженим колом осіб."  – розповів Пащенко.

Читайте також: Гендиректор КП НВК "Іскра": В основу політики держави має бути покладена підтримка експорту вітчизняних виробників

За його словами,  наша оборонна промисловість не має бути таким собі "закритим клубом", вона має активно співпрацювати не лише із замовниками, а й зі світовими виробниками. За розумної кооперації з європейськими країнами, з НАТО наша продукція може мати великий успіх.

Читайте також: Полковник ЗС Великої Британії: Проблема української армії в тому, що вона не змінює тип мислення

"Виходьмо не з успішності чи неуспішності, а з потреби. Якась галузь може зараз занепадати, але вона стратегічно важлива для держави, і треба ухвалювати рішення, щоб вивести її зі стану стагнації й надалі розвивати." – додав директор.

Повний текст інтерв’ю читайте в журналі "Український тиждень" № 43 (726)

 

 

Автор:
Тиждень