Директор НАБ відмовився призначити на посаду в агентстві переможця скандального конкурсу

20 Жовтня 2015, 13:30

Голова Антикорупційного бюро Артем Ситник доручив провести повторний конкурс на посаду голови Управління зовнішніх комунікацій НАБ після скандалу у ЗМІ щодо переможця першого конкурсу Артема Гандзюка. Про це йдеться у заяві Ситника, оприлюдненій прес-службою агентства.

 «Через засоби масової інформації до мене звернулися представники Ради громадського контролю при НАБ із закликом не призначати на посаду Гандзюка Артема Миколайовича, якого Конкурсна комісія №1 визначила переможцем. Члени Ради громконтролю обґрунтували це нібито відсутністю належного досвіду та невідповідністю матеріальних статків кандидата вказаному рівню заробітної плати», – зазначив Ситник.

Також Ситник доручив змінтити конкурсну комісію, яка обере переможця.

«Для того, щоб особа переможця не викликала жодних сумнівів, я доручив провести конкурс іншій комісії», – заявив Ситник.

Раніше член Ради громадського контролю при НАБ журналіст Денис Бігус оприлюднтив інформацію про великі статки Гандзюка та відсутність у нього профільного досвіду.

«Управління комунікацій має очолити Артем Гандзюк 1988 року народження. До раптового переходу в комунікації та піар Гандзюк обіймав посаду заступника начальника податкової в Оболонському районі Києва. До цього працював у ДФС на посадах нижче. Освіта: політолог і перекладач з іспанської», – написав він.

«Зворушлива декларація пана Гандзюка розповідає про 54 тисячі гривень річного доходу (зарплата – 42 тсячі). З нерухомості – 23 квадратних метри квартири і дві земельні ділянки: 25 соток у Процеві і півтора гектари в Крушинці Київської області. Автопарк – Lexus 250, LandCruiser 470 і Honda CRV. Короткий екскурс в БД показує, що і члени родини пана Гандзюка (у широкому сенсі) їздять на лексусах», – додав Бігус.

Він додав, що конкурентами Гандзюка на конкурсі були, зокрема, «екс-головред видання Грані Олександр Кочетков і керівник комунікацій чорної «Пори» і Вакарчука (міністра освіти) Ярина Ясиневич».

Як повідомлялося,12 вересня Ситник заявив, що початок роботи бюро гальмується відсутністю антикорупційного прокурора. 

Нагадаємо, перші детективи Антикорупційного бюро склали присягу 15 вересня.