"Я прошу залишити мене на волі, тому що я людина літня, нездорова. Це може бути підписка про невиїзд, застава або ж домашній арешт", – сказав він.
При цьому, говорячи про порушену кримінальну справу, у якій він фігурує, а також про виявлення в ході обшуків коштів, Галицький повідомив, що це його гроші й нажиті його ж законною працею.
"Те, що стосується протоколів обшуків, то можу сказати, що свій перший мільйон я заробив ще 1994 року. Гроші мої й нажиті моєю працею. У мене ще тоді в Одесі був Mercedes 600", – додав Галицький.
Він також не розуміє, яким чином він може впливати на слідство.
У свою чергу, прокурор попросив суд заарештувати Галицького, тому що він може впливати на свідків.
Він повідомив, що кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 порушено ще проти 4 осіб і в справі не проведено очні ставки і допити, тому, на думку прокурора, арешт може забезпечити встановлення істини.
Наразі суд вийшов у кімнату для нарад для ухвалення рішень у справі.
Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України 25 листопада затримали кілька посадових осіб Державної служби зайнятості за підозрою в систематичному вимаганні й отриманні хабарів. Серед них – керівник Держслужби Володимир Галицький.
Установлено, що в рамках виконання державної програми "Створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення вуглевидобувних регіонів" Державній службі зайнятості на 2011 рік було виділено з бюджету 365 млн гривень
В СБУ повідомили, що керівництво служби надавало державні кошти підприємствам для створення нових робочих місць тільки за умови "відкату" у розмірі 15-20% від суми, що виділялася. При несплаті зазначених відсотків фінансування припинялося, і починалися всілякі контрольні перевірки цих підприємств.
Під час обшуку в службових кабінетах, приватних приміщеннях й у банківських осередках затриманих вилучено серед іншого понад 2 млн гривень, близько 1 млн доларів, понад 200 тис. фунтів стерлінгів, близько 0,5 млн євро й понад 3 кг золота і ювелірні прикраси.