Директор аеропорту “Бориспіль” заявив про відновлення переговорів із Ryanair

13 Липня 2017, 17:12

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" відновлює переговори з лоукостером Ryanair. Про це повідомив генеральний директор аеропорту Павло Рябікін.

«Я переконаний, вдалося пояснити, що в ситуації з Ryanair немає місця для категоричних висновків. Я одноголосний з прем’єр-міністром у тому, що лоукост-компанії мають прийти на український ринок, і для цього необхідно підготувати відповідну нормативну базу. Ми відновлюємо перемовини з Ryanair у форматі Міністерство – аеропорт «Бориспіль» – Ukraine Investment Promotion Office», – повідомив Рябікін.

Читайте також: Україна без Ryanair. Що сталося між "Борисполем" і найбільшим лоукостером Європи

Нагадаємо, 10 липня  Ryanair заявив про відмову від виходу на ринок України через порушенням "Борисполем" своїх зобов'язань. У Ryanair відзначили, що аеропорт "Бориспіль" став на бік авіакомпаній з високими тарифами, включаючи "Міжнародні авіалінії України", і позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків. У компанії вибачилися перед клієнтами, які вже забронювали рейси. Їм повернуть кошти за квитки.

Ryanair планував у жовтні відкрити польоти з київського аеропорту "Бориспіль" в Лондон, Манчестер, Ейндховен і Стокгольм, а також зі Львова в Краків, Будапешт, Берлін, Вроцлав, Меммінген, Ейндховен і Лондон. Україна мала стати 34 країною в мережі польотів Ryanair.