“Динамо” зіграло внічию з “Рапідом” у груповому етапі Ліги Європи

3 Жовтня 2013, 22:29

У першому таймі перевагою повністю володіли кияни.  На 30-й хвилині точний удар по воротах суперника завдав Андрій Ярмоленко, а на 34-й – гравець віденського клубу Крістофер Дібон вразив ворота власної команди – 2:0.

Після перерви ситуація на полі змінилась. "Рапід" захопив ігрову перевагу, а на 53-й хвилині Гвідо Бюргшталлер  зміни рахунок- 1:2.

А на четвертій доданій  хвилині  капітан "Рапіда" Крістофер Тріммель урівноважив рахунок – 2:2.

В іншому матчі цієї ж групи бельгійський "Генк" на своєму полі здолав швейцарський "Тун" – 2:1.

Таким чином, після двох турів лідером таблиці став "Генк", який набрав максимум очок – 6. У "Туна" – 3 бали, "Динамо" і "Рапіда" – по одному.  Третій тур Ліги Європи відбудеться 24 жовтня.