“Динамо” та “Шахтар” завершили матч без голів

22 Жовтня 2017, 21:53

У неділю, 22 жовтня, у Києві на НСК "Олімпійський" пройшов поєдинок 3-го туру української Прем'єр-ліги, в якому суперниками стали футбольні клуби "Динамо" і "Шахтар". Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч завершився з рахунком 0:0. У першому таймі невелику територіальну перевагу мали гравці "Шахтаря", однак "Динамо" надійно діяло у захисті.

Один із найгостріших моментів "Шахтар" створив у контратаці, але Тайсон після проходу Марлоса пробив прямо по центру воріт.

Після перерви ситуація не дуже змінилась. Мораєс, який вийшов на заміну, дещо пожвавив дії "Динамо" в атаці і мав шанс на 59-й хвилині, але не зумів переграти П'ятова.

Наразі "Шахтар" зберігає перевагу над "Динамо" в 7 очок в турнірній таблиці.

Нагадаємо, що 22 липня Київське «Динамо» перемогло донецький «Шахтар» у центральному матчі 2-го туру чемпіонату України з футболу у Харкові з рахунком 1:0.