“Динамо” та “Металіст” виграли матчі другого туру прем’єр-ліги

20 Липня 2013, 21:59

В Ужгороді  на 39-й та 40-й хвилині  голи в ворота «Говерли» забив новачок «Динамо» Демьєрсі Мбокані.

На 86-й хвилині, після навісу у штрафний, м'яч влучив у руку Джермейна Ленса. Пенальті чітко реалізував Віталій Балашов – 1:2.

Практично паралельно в Києві грали «Арсенал» і харківський «Металіст».  Наприкінці першого  тайму  харківська команда пропустила гол. Олександр Романчук з лінії воріт прострілив, а Володимир Гоменюк прийняв м'яч і забив.

У другому таймі підопічні Мирона Маркевича перехопили ініціативу. На 52-й хвилині Марко Девіч зробив гостру передачу, Крістіан Вільягра прострілив і Хосе Соса, скориставшись невпевненою грою захисника, проштовхнув м'яч повз воротаря Євгена Боровика – 1:1. А через три хвилини, на 55-й, після подачі кутового м'яч потрапив до штрафного майданчику «Арсенала» і   Джонатан Крістальдо забив переможний гол – 2:1.

Таким чином, після двох турів прем'єр-ліги, у «Металіста», як і дніпропетровського «Дніпра», стовідсотковий результат – дві перемоги і шість очок. У «Динамо» – 4 бали. Донецький «Шахтар» свій матч другого туру проведе 21 липня проти «Севастополя».