«Динамо» пробилося у чвертьфінал Ліги Європи

18 Березня 2011, 07:35

У Манчестері кияни поступились з рахунком 0:1, однак завдяки домашній перемозі з рахунком 2:0 кияни вийшли до чвертьфіналу.

Матч на «Сіті оф Манчестер» тримав у напрузі вболівальників обох команд з першої до останньої хвилини. Динамівці грамотно вибудували оборону, віддавши ініціативу англійцям і сподіваючись на контратаки.

З багатьох моментів відзначитися господарі реалізували лише один – в кінці першої половини зустрічі Коларов сильним ударом після розіграшу штрафного «пробив» Шовковського.

У другому таймі киянам вдалося зберегти прийнятний результат, а з фінальним свистком арбітра отримати перемоги.

Про свого суперника у чвертьфіналі «Динамо» дізнається 18 березня. О 14:00 у Ньоні розпочнеться жеребкування.

Нагадаємо, 24 лютого київське «Динамо» обіграло турецький «Бешикташ» у 1/16 фіналу Ліги Європи. 4:1 у Стамбулі та 4:0 в Києві – такий підсумок двоматчевого протистояння.