Динамівці розійшлися миром з “Бордо”

14 Лютого 2013, 22:23

З перших хвилин зустрічі динамівці заволоділи ініціативою. На 20-й хвилині підопічним Олега Блохіна вдалося відкрити рахунок. Нігерієць Лукман Аруна завдав потужного удару під поперечину з середньої дистанції.

Але вже через три хвилини "Бордо" вдалося відігратися. Польський півзахисник Людовик Обраньяк потужним діагональним ударом з-за меж штрафного вразив дальній кут воріт Максима Коваля.

Кияни і далі продовжували володіти ініціативою. Був хороший момент у Андрія Ярмоленка. Потім після удару Аруна м'яч струсонув поперечину.

Після перерви "Динамо" продовжувало насідати на ворота суперника. Господарі поля часто використовували дальні удари. В середині другого тайму був відмінний момент у новачка столичного клубу Романа Безуса, але, опинившись на самоті перед воротами, екс-футболіст "Ворскли" забарився з ударом і захисник французів встиг заблокувати його спробу.

На 75-й хвилині у "Динамо" був найреальніший шанс знову вийти вперед. Вийшов на заміну у другому таймі Олег Гусєв заробив пенальті, сам взявся його виконувати, але після його удару м'яч влучив у поперечину.

Кияни продовжували насідати на ворота Седріка Каррасо, але гості вистояли і відстояли нічию в столиці України.

Повторний матч між цими командами відбудеться в Бордо через тиждень, 21 лютого.

Нагадаємо, вчора Донецький "Шахтар" зіграв у нічию з дортмундською "Борусією" з рахунком 2-2 у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.