Дикі звинувачення і неправдоподібні спростування. Держдеп США про зустріч МЗС Росії з послами

21 Березня 2018, 20:54

Спростування Міністерства закордонних справ Російської Федерації про непричетність до отруєння екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, які прозвучали на брифінгу з послами різних країн в середу, 21 березня, є неправдоподібними.

 

Про це заявила офіційний представник Державного департаменту США Хезер Науерт на своїй сторінці у Twitter.

 

«США і Велика Британія були праві, що не посилали послів на брифінг в МЗС РФ, щоб почути дикі звинувачення і неправдоподібні спростування. Росія відповідальна за отруєння. Спроби заперечувати відповідальність відбуваються за знайомим сценарієм: Крим, MH17, Донбас, Литвиненко, допінг і так далі», – заявила Науерт.

 

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що Міністерство закордонних справ Росії запросило 21 березня послів усіх зарубіжних держав на зустріч у Москві.

 

Зазначалося, що під час зустрічі планують довести російську точку зору до офіційних представників зарубіжних держав, відповісти на можливі запитання, а також озвучити питання, наявні у російської сторони з приводу отруєння Скріпаля.

 

Згодом стало відомо, що посли Великобританії, США, Німеччині, Франції і Китаю відмовилися прийти у Міністерство закордонних справ РФ на зустріч у справі про отруєння Скріпаля.