Двох озброєних росіян з українським прапором затримали у Білорусі

26 Березня 2017, 11:20

У Білорусі були затримані двоє озброєних громадян Російської Федерації, у яких виявився прапор України. Про це повідомляє БЕЛТА.

"24 березня о 16.00 поблизу села Жуково Могильовського району співробітниками відділу Департаменту охорони Ленінського району Могильова на автодорозі затримано автомобіль "Лада Гранта", в якому перебували двоє громадян Російської Федерації, жителів Брянська. Обидва 1992 року народження, працівники заводу "Кремній Ел", – йдеться у повідомленні.

В автомобілі вони перевозили два пневматичні пістолети, два сигнально-шумових пістолети, дві портативні радіостанції, електричний ліхтар з електрошокером Блискавка, п'ять полімерних ємностей з металевими елементами калібру 4,5 мм для пневматичної зброї, газовий балон для газової зброї, 12 набоїв калібру 5,6 мм до сигнально-шумової зброї, прогумовану металеву палицю з шипами, а також світлоповертаючий жилет ДПС, жезл, куртку з розпізнавальними знаками МНС РФ, три шапочки з прорізами для очей "балаклава", два комплекти захисного екіпірування мотоцикліста, а також прапор України.

За словами затриманих, вони їхали з Брянська в Брест на екскурсію. Молоді люди доставлені в Могилевський РВВС для з'ясування обставин.

Раніше у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Гоптівка», що в Харківській області, дві громадянки Росії попросили статус біженців в Україні.