Двох «мобілізованих ЛНР» українців змогли евакуювати силами ССО та волонтерів Inform Napalm. Іншим також пропонують шлях виходу

21 Серпня 2022, 15:26

Бійці Сил спеціальних операцій спільно з волонтерами InformNapalm провели евакуацію з двох громадян України, яких незаконно мобілізували в самопроголошеній «ЛНР». Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Двоє громадян вийшли на зв’язок з блогером та активістом, який мешкав у Донецьку, Віталієм Овчаренком. Після спланованої операції мобілізовані отримали чіткі інструкції та були прийняті бійцями ССО. Вони не  будуть брати участь в бойових діях, їм наданий притулок та можливість повернутись до мирного життя далеко від лінії фронту. У ЦНС опублікували відео завершення операції.

 

У  InformNapalm повідомили, що евакуйовані вийшли на зв'язок після відеозаклику Овчаренка, який він опублікував у липні. Там він пропонував примусово мобілізованим або їхнім родичам писати йому в особисті повідомлення у соцмережах тут або тут. Тим, хто добровільно скористається цією можливістю пропонують амністію.

 

Також Центр нацспротиву має покрокову інструкцію як здатися в полон.

Окрім того, на Луганщині окупанти посилили «мобілізацію».

Автор:
Тиждень