Дві Кореї повинні об’єднатися – Кім Чен Ин

27 Квітня 2018, 13:07

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин у п’ятницю, 27 квітня, заявив, що дві Кореї – це один народ, який повинен прагнути до об'єднання. Про це повідомляє CNN.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час спільної прес-конференції з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном.

 

"Ми не повинні протистояти один одному… ми повинні жити в єдності. Ми вже давно чекали, що цей момент станеться. Всі ми", – наголосив лідер КНДР.

 

 

За його словами, дві країни зможуть насолоджуватися миром і процвітанням на Корейському півострові, не боячись війни.

 

Нагадаємо, 27 квітня лідер Північної Кореї Кім Чен Ин та президент Південної Кореї Мун Чже Ін домовилися про намір в кінці року підписати мирний договір про закінчення війни між країнами, яка тривала майже 70 років.  Зазначається, що під час переговорів лідери обох країн підписали "Декларацію Панмунджома за мир, процвітання і об'єднання на Корейському півострові". Як відзначає Bloomberg News, Кім Чен Ин та Мун Чже Ін наступного місяця проведуть військові переговори. Наголошується, що обидві сторони "підтвердили свою спільну мету без'ядерного Корейського півострова шляхом повної денуклеаризації".

 

Раніше Південна Корея запропонувала Корейській Народно-демократичній Республіці об'єднати залізничні мережі.

 

26 березня глава Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що прибув на територію Південної Кореї, щоб покласти край конфронтації між країнами, та що більше не буде здійснювати ракетні запуски.

 

Як повідомлялося, лідери КНДР та Південної Кореї провели "щирі, відверті" переговори про денуклеаризацію Корейського півострова та обговорили інші питання під час саміту.

 

Додамо, що 27 квітня глава Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї у  демілітаризованій зоні. Кім Чен Ин став першим північнокорейським лідером, який перетнув кордон Південної Кореї після закінчення війни в 1953 році. Президент Мун Чже Ін зустрів його у прикордонному селі Пханмунджом.