ДУСя обіцяє відкрити колишні резиденції Януковича для відвідування

14 Серпня 2014, 12:43

У повідомленні наголошується, що громадяни матимуть можливість відвідати з екскурсіями кожну з резиденцій.

"У рамках візитів організовуватиметься культурно-пізнавальний відпочинок, орнітологічний туризм, відпочинок на рекреаційних майданчиках, огляд інтер’єрів режимних об’єктів, святкові екскурсії, прогулянки верхи на конях", – повідомляє ДУСя.

Також у повідомленні йдеться, що відвідувачі «Залісся» зможуть "спостерігати диких тварин на території заповідника, організовувати любительську та спортивну риболовлю у межах затверджених граничних лімітів".

Зазначається, що для відвідувачів «Синьогори» також буде відкритою канатна дорога.

"На території резиденцій відпочиваючі матимуть право використовувати власну фото-, відеотехніку, проводити кіно-, фото-, аудіо та відеозйомку", – запевнили в ДУС.

Наголошується, що згідно затвердженого порядку, рекреаційна діяльність на об’єктах проводитиметься за умови відсутності державних заходів та з додержанням вимог охорони навколишнього середовища.

"Відвідувачів буде супроводжувати екскурсовод або інша відповідальна особа, за погодженням з генеральним директором резиденції. Замовлення на проведення екскурсій з відвідуванням режимних об’єктів прийматимуться не пізніше, ніж за дві доби до дати відвідування. Допуск учасників екскурсії здійснюватиметься співробітниками УДО за наявності документів, що посвідчують особу", – зазначили в Держуправлінні справами.