Духові шафи – нове доповнення сучасної кухні

17 Листопада 2022, 13:02

Застосування духовки давно є чудовим способом приготувати чимало оригінальних страв. З’являється можливість запікати м’ясо, рибу, овочі та готувати численні кондитерські вироби. Раніше духовки були частиною газових плит, але сьогодні виробники пропонують окремо духові шафи та варильні поверхні. Їх можна гармонувати між собою, але є можливість розміщувати в різних куточках кухні.

Майже 90% духових шаф працюють від електрики, і лише невелика частина від газу. Це робить їх безшумними та практичними в експлуатації. Всі вбудовані духовки в Україні забезпечать рівномірне нагрівання страв за рахунок правильного розподілу гарячого повітря. У порівнянні з іншими пристроями електричні духові шафи безпечніші у використанні за рахунок відсутності відкритого вогню.

Додаткові режими

Багато моделей шаф оснащуються додатковим набором функцій та можливостей. Серед них можна виділити кілька актуальних пропозицій:

1. Dual Cook. Функція за допомогою якої підтримується конфекційний режим. Один або два вентилятори рівномірно розподіляють тепло, що дозволить без проблем приготувати будь-який вид страви;

2. Розморожування. Духовка буде працювати без нагріву, але з вентиляторами, тим самим вдасться розморожувати м’ясо, рибу та напівфабрикати;

3. Підтримка температури. Страва після готування не остигатиме, а підтримуватиметься на рівні заданої температури;

4. НВЧ. Спеціальний генератор дозволить перетворити духову шафу на мікрохвильову піч;

5. Пароварка. Ємність для води та генератор дозволяють приготувати дієтичні страви на парі.

Деякі режими не потрібні для господарки, тому попередньо слід оцінити технічні параметри та характеристики, роблячи вибір пристрою.

Габаритні розміри

Виробники пропонують на вибір кілька розмірних варіантів:

• стандартні 60 см;

• вузькі 45 см;

• широкі 90 см;

• низькі від 35 до 55 см;

• високі до 90 см.

Необхідно заздалегідь визначитися із розміром, щоб підігнати кухонний гарнітур під установку обладнання.

Де купити духову шафу?

Місцем вдалого вибору стане інтернет-магазин «Фокстрот». Тут є великий комплект обладнання від відомих виробників. Кожен пристрій доповнюється гарантією, доставляється у всі регіони України, де немає бойових дій, а також є самовивіз. Оплата доступна багатьма способами, у тому числі в кредит або розстрочку. Попередньо потрібно оформити заявку на сайті та отримати погодження на такий варіант оплати.

Автор:
Тиждень