З її слів, 10 травня її та адвокатів не пустили в лікарню, куди доставили Луценка.
Після цього вона вирішила звернутися до слідчого в справі Луценка з вимогою дозволити їй бачитися із чоловіком, посилаючись на 48 статтю Кримінального кодексу, відповідно до якої в неї як в офіційного захисника Луценка є право щодня безперешкодно бачитися з підзахисним, а також бути присутньою при медичному обстеженні та лікуванні.
«Ми домовилися, що я зареєструю цю заяву із проханням, щоб він (слідчий) дав мені дозвіл відвідувати Луценка в цій медичній установі. Він (слідчий) попросив мене зареєструвати цю заяву на Різницькій (головний адміністративний будинок Генпрокуратури), я зареєструвала, приїхала, привезла йому копію. Він протримав мене півтори години перед входом, побачив цю заяву й пробував мене відмовити від одержання цього дозволу», – сказала дружина Луценка.
З її слів, слідчий мотивував свою позицію тим, що для видачі такого дозволу він повинен звернутися до лікарів, які повинні дозволити таке відвідування.
Ірина Луценко також підкреслила, що слідчий умовляв її переконати екс-міністра перестати голодувати.
Дружина Луценка пов'язує небажання слідчого давати такий дозвіл з тим, що стан здоров'я її чоловіка набагато гірший, ніж оголошують в повідомленнях органів влади.
Ірина Луценко має намір перебувати в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури до кінця робочого дня і домагатися видачі зазначеного дозволу.
Як повідомлялось, 6 травня Ірина Луценко просила Генпрокуратуру дозволити їй бути присутньою під час медоглядів її чоловіка.
10 травня брат Луценка Сергій заявив, що екс-міністра доставлено для проведення медогляду в Міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги по вул. Братиславська, 3 у Києві.
З 22 квітня Луценко голодує на знак протесту проти його утримання під вартою.