Дружина Луценка навела докази прослуховування телефонних розмов екс-міністра

10 Листопада 2012, 17:44

Так, Ірина Луценко пов’язує недопуск її на зустріч зі чоловіком прослуховуванням його телефону.

Вона розповіла, що на 20 листопада призначено засідання Апеляційного суду Києва по розгляд позову Луценка щодо рішення Печерського райсуду по другій кримінальній справі. У ньому братимуть участь, зокрема, керівники місії Європарламенту по спостереженню за судовими процесами на опозиційними лідерами Кокс та Кваснєвський.

«Місія Європарламенту просила надати додаткові матеріали щодо судових процесів, а також ряд документів за особистим підписом Луценка. Ці матеріали на 18.00 годину мали бути перекладені та сформовані в окрему теку і передані представникам місії ЄП. Про це напевно знав і перший заступник начальника колонії В.Пармінський, який затягував час у розмові зі мною, відмовляючи у побаченні із чоловіком. Адже прослуховування телефонних розмов Луценка вони ведуть чітко», – заявила Ірина Луценко, повідомляє прес-служба «Народної самооборони».

Крім того, вона спростувала заяву пенітенціарної служби про те, що вона «мотивувала відмову чекати (зустрічі із чоловіком – Ред.) тим, що може спізнитися на концерт В.Меладзе».

«Повідомляю вам та вашим підлеглим, що на концерт Валерія Меладзе у п’ятницю, 9 листопада, я не ходила і навіть не збиралася. Також заявляю, що не маю звички обговорювати своє приватне життя та плани з чужими людьми, а особливо -із працівниками Менської колонії», – наголосила вона.

«Так, розмова про концерт В.Меладзе була, але із моїм чоловіком по телефону. Отже, пенітенціарна служба у бажанні виправдатися вчергове прокололася, а саме своєю заявою про те, що я нібито поспішала замість побачення із чоловіком на концерт Меладзе, підтвердила факт прослуховування телефонних розмов ув’язнених Менської ВК №91», – наголосила Ірина Луценко.

Нагадаємо, дружину ув’язненого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірину не допустили на територію Менської виправної колонії №91 для побачення та термінової передачі юридичних документів у п’ятницю, 9 листопада.