Дружина Іващенка звинуватила Пшонку в брехні

24 Грудня 2011, 15:28

«Валерій Володимирович був обстежений за межами СІЗО, і це єдине, що відповідає дійсності із висловленого Пшонкою з приводу стану здоров’я мого чоловіка», – заявила дружина Іващенка.

При цьому вона додала, що за результатами обстеження у її чоловіка було виявлено суттєве погіршення стану здоров’я, і лікарі наголосили, що в разі ненадання лікування у стаціонарних умовах під наглядом фахівців, яких немає у слідчому ізоляторі, це може призвести до незворотних наслідків.

«А що стосується лікування, про яке привселюдно і на всю країну запевняв генпрокурор, то воно не проводилося і не проводиться до цього дня ні в СІЗО, ні за його межами. Замість нього моєму чоловікові тюремні лікарі роблять лише ін’єкції, які на недовгий час вгамовують у нього гострий біль у хребті», – наголосила Іващенко.

Нагадаємо, Іващенка затримали у серпні 2010 року. Йому було обрано запобіжний захід – взяття під варту.

За час перебування в СІЗО стан здоров’я Іващенка погіршився, однак суд відмовляє екс-керівнику Міноборони у звільненні з-під варти для лікування.

Головне управлінням військових прокуратур Генеральної прокуратури України 20 серпня 2010 року порушило кримінальну справу за звинуваченням Іващенка у зловживанні службовим становищем при підписанні плану санації держпідприємства Міноборони «Феодосійський судно-механічний завод».

Як відомо, 21 грудня Іващенка через погіршення стану здоров’я перевели до медичної частини СІЗО.

На останньому судовому засідання Іващенку знову виклиали "швидку допомогу". Після цього суд вирішив звернути увагу Державної пенітенціарної служби на стан здоров'я Іващенка і прозвітувати з цього питання через місяць.