Дружина Іванющенка збудувала дачу поряд з «Чайним будиночком» Януковича

15 Січня 2014, 09:53

Як свідчать дані Держархбудінспекції, дружина народного депутата Ірина Іванющенко зареєструвала декларацію про готовність житлового будинку по вул. Аврори, 34 (літ. «В»).

Сусідом Іванющенків на вул. Аврори, 34 (літ. «А», «Б», «Г», «Д») є бізнес-партнер регіонала, уродженець Єнакієвого Юрій Шумаков. «У 2012-му фірма Шумакова за 13 мільйонів купила Багерівський аеродром в Ленінському районі Криму, збудовану за часів СРСР для польотів космічних кораблів «Буран». Продавши бетонні блоки злітної смуги за ринковою ціною, фірма мала заробити більше 50 мільйонів»,- пише видання.

Тераса з басейном одного з будинків у обійсті Іванющенко-Шумакова. Фото “Наших Грошей”

Вулиця Аврори в смт. Восход розташована поблизу Нікітського ботанічного саду. Ділянка, зайнята будинками Іванющенка і Шумакова має площу 0,86 га.

Трохи нижче від цієї ділянки на березі моря розташований «Чайний будиночок» Віктора Януковича, зведений на колишній території державної агрофірми «Магарач».

Як зазначає видання, останній рік радником директора «Магарача» працював донецький бізнесмен Андрій Альоша (група «DMS»). У кінці грудня його призначили радником з питань взаємодії з бізнесом та залучення інвестицій голови Запорізької обласної державної адміністрації.