Другу апеляцію Тимошенко перенесли на 19 грудня

16 Грудня 2011, 13:08

Захист у цьому суді оскаржує постанову Окружного адміністративного суду Києва від 11 листопада 2011 року, якою було скасовано рішення Шевченківського райсуду Києва від 1 лютого 2005 року.

Адвокат Дмитро Нечипоренко нагадав, що рішенням Шевченківського районного суду від 1 лютого 2005 року були задоволені вимоги Юлії Тимошенко щодо незаконного нарахування на неї податкових зобов’язань.

За його словами, через 6 років після цього Генпрокуратура звернулася із заявою до Окружного адміністративного суду і попросила скасувати рішення Шевченківського суду.

В цей час стало відомо про те, що з матеріалів справи зникла експертиза Київського інституту судових експертиз, у якій йдеться про безпідставність висунутих Юлії Тимошенко звинувачень, що дало змогу Окружному адміністративному суду задовольнити прохання ГПУ.

Під час сьогоднішнього засідання представники держобвинувачення не змогли відповісти на запитання журналістів про інкриміновану Юлії Тимошенко суму податкових зобов’язань, порадивши при цьому звернутися до прес-служби відомства.

Наступне засідання відбудеться 19 грудня.

Як повідомлялось, 16 грудня колегія суддів Апеляційного суду перенесла судове засідання засідання за скаргою на повторний арешт Юлії Тимошенко перенесено на 21 грудня.

Нагадаємо, 8 грудня Шевченківський суд Києва на виїзному засіданні безпосередньо у слідчому ізоляторі за поданням Служби безпеки України обрав екс-прем'єру ще один запобіжний захід у вигляді арешту строком на два місяці до 9 лютого-у справі, що стосується корпорації «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ).

13 грудня адвокат Олександр Плахотнюк заявив, що захист Тимошенко оскаржив постанову суду про обрання для екс-прем’єра запобіжного заходу у вигляді арешту до 9 лютого, однак ця постанова залишається чинною.