“Друг Януковича” і “спонсор бойовиків” передумав іти на вибори від БПП

19 Жовтня 2015, 12:48

Власник донецької мережі супермаркетів "Обжора" В'ячеслав Соболєв, який за інформацією ЗМІ був близьким другом екс-президента Віктора Януковича і спонсорував бойовиків так званої "ДНР", відмовився балотуватися до Київської обласної ради. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України, член фракції "Блоку Петра Порошенка" Володимир Ар'єв.

"Історія з колишнім власником донецької "Обжори" В'ячеславом Соболєвим закінчилася. Він написав заяву про зняття з виборів після розмови з керівництвом БПП "Солідарність", – зазначив народний депутат.

Він також анонсував кадрові чистки у місцевих партійних організаціях: "Після виборів буде серйозна чистка місцевих осередків. Полетять голови".

За словами Юрія Луценка, Соболєв має документ, що продав свою долю в мережі "Обжора" в 2007 р. 

В'ячеслав Соболєв балотувався до Київської обласної ради по виборчому округу № 33 як кандидат від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Відомо, що супермаркети Соболєва "Обжора" працюють на окупованій території. Торгова мережа "Обжора" після початку війни майже цілком опинилася під контролем "ДНР".

Як зазначає видання "Четверта влада", сепаратисти "віджимали" магазини мережі "АТБ", "Ашан", "Метро", "Лелека", "Епіцентр" у Донецьку та Луганську, і тільки "Обжора" і "Амстор" обходили стороною. Є свідчення, що їм вдалося домовитися з бойовиками. На касах в "Обжорах" роздавали листівки з агітацією за сепаратизм, а біля входу вивішували прапори "ДНР". Зараз "Обжора" в Донецьку торгує товаром за рублі, платить данину бойовикам і співпрацює з "міністерством економічного розвитку "ДНР", пишуть на офіційному сайті сепаратистів.