Довгий визнав перемогу кандидата від УДАРу

30 Жовтня 2012, 22:10

"Я офіційно звертаюся до представників ОВК якнайшвидше закінчити прийом протоколів і опублікувати офіційні результати. Вважаю неприпустимим продовження того фарсу, який відбувається останні дві доби навколо роботи ОВК. Люди потребують відпочинку. Я заявляю, що рівень фальсифікацій з боку опонентів відверто вражає. Впевнений, підтвердженням того, що дніпровчани 28 жовтня були обдурені, стане час, оскільки перемогу отримав кандидат, чиє ім'я більшість виборців вперше побачили в бюлетенях. Але я приймаю офіційні результати цих виборів, бо переможців не судять", – заявив Довгий, який балотувався у 214-му окрузі столиці.

Він також повідомив, що не збирається "втягуватися в процес оскарження результатів". "Здійснювати тиск на членів ОВК та журналістів, як це роблять мої опоненти, я теж не маю наміру. Ми вели чесну кампанію і не готувалися до фальсифікацій і підкупу, які використали проти нас. Для мене цінність депутатського значка не може зрівнятися із втратою принципів і честі. А тому такі методи для мене є неприйнятними", – заявив Довгий.

Після підрахунку 83.95% протоколів по округу № 214 представник УДАРу Віктор Чумак отримує 38,82%, самовисуванець Олесь Довгий має 33,89% голосів.

Як повідомлялось, у 214-му виборчому округу Дніпровського району Києва довелося перераховувати бюлетені.